KAPANMADA NELER YAPIYORUZ?🏡| spor & beslenme rutini, amerika siparişleri, tüm gün vlog, ev halleri

Herkese selam! Bugün sizinle kapanmada geçirdiğimiz bir günü olduğu gibi paylaşıyorum. Keyifle izlemeniz dileğiyle!

merak ederseniz videoda gösterdiğim ürünlerin olduğu linkler burada:

Spor/Tayt/Bra (Termal Korseler)
ty.gl/z9ic1cs​

Banyo/Saç\u0026Cilt Bakım Ürünlerim
ty.gl/urhsmkli​

Mutfak Ürünlerim (Buz Kalıpları burada)
ty.gl/uca6xixs​

Dekorasyon/Ev Ürünlerim
ty.gl/fg59kpo​

Kavanoz\u0026Bardak\u0026Kokteyl Ürünlerim
ty.gl/5qjnhf5n​

Yeni Ürünler/Siparişlerim (Kıyafet)
ty.gl/cd4yf9l​

Bilekliklerim
ty.gl/ouy9zti​

Piercing\u0026Küpelerim
ty.gl/dg7ehe8​

BANA ULAŞIN

Instagram damlaaltun
Twitter damlaaltuun

İş Birlikleri damla@51digital.com

Uğur'un Kanalı: azplace.info/goal/ZbB...

Şərh

 • bahar akgün
  bahar akgün3 gün əvvəl

  Okurmusunuz bilmiyorum ama pul biber degil madame jeanette biberi de muthis aci bir biber 😍 aci sevenler icin cok iyi aldiginizda gerci turkiyede bulunurmu bilemem ama aldiginizda mutlaka keserken eldiven takin o derece yazarken canim cekti beee

 • Merve Yücel
  Merve Yücel3 gün əvvəl

  Ne çok linçlemişsiniz kız saçına yaptıklarını atmasa nasıl bu kadar parlak saçınızn asıl bu kadar yumuşak dersiniz gösterince de suç oluyor haklısınız sürekli link ve yukarı kaydırın gibi muhabbetleri bende sevmiyorum ama bu videoya özel bence bu kadar ürün gösterimi,normalde damla bu kadar çok ürün paylaşımı yapmıyor gördüğüm kadarıyla

 • Aleyna Özbay
  Aleyna Özbay9 gün əvvəl

  Eski takipçinim eski minik evi ve eski seni özledim çok değiştin Her videonu dakikasında izleyen ben artık günler sonra izliyorum keyif vermiyor unfollow ettim bende.cunku artık sıktı gercekten satıs temsilcisi oldunuz bazı linçler haklıydı ama sen onuda takmadın düşünmedin bile bu kadar insan ne diyor niye diyor diye. en sevdiğim youtuber sendin ama artık keyif ve güven vermiyor malesef..

 • Öykü Güngör
  Öykü Güngör10 gün əvvəl

  Yaa Uğurun göbek de atarım kalçayla diye girmesi ahahha🤣 Baya zayıflamış sanki ya 👊🏻

 • Dilan Yıldırım
  Dilan Yıldırım10 gün əvvəl

  Abla videonu yeni izledim. Uğur abinin söylediği o acı biber Gaziantepte. Adı "deli isot" onu kesinlikle yemesi lazım 🤗

 • Ahsen Eroğlu
  Ahsen Eroğlu11 gün əvvəl

  Evli olmadan neden aynı evde yaşıyorlar

 • Ahsen Eroğlu

  Ahsen Eroğlu

  Gün əvvəl

  @Sandy Abravanel Ne alaka sadece sordum

 • Sandy Abravanel

  Sandy Abravanel

  8 gün əvvəl

  Sanane sa na ne sana mı sorucak Allah misin sen sen mi sorucaksin hesabını

 • ka a
  ka a12 gün əvvəl

  Damla verdigin linkler acilmiyo

 • Dr. Waffle
  Dr. Waffle14 gün əvvəl

  Hayvanseverlik böyle bir şey değil. Bir sürü cins kedi sahibi olmak hayvanları sevdiğiniz anlamına gelmiyor. Cins bir kedi sahiplenmek- sokaktan veya barınaktan olmadığı sürece- hayvanların fabrikasyon ürünler gibi üretildiği düzene çanak tutmaktır. Onların genlerinde olan otozomal resesif hastalıkları sürekli çiftleştirerek dominant hale getirip acılar içinde yaşamalarına sebep olan düzenin bir parçası olmaktır. Sokakta barınakta yardıma ihtiyacı olan bir sürü hayvan varken “ama ben parayla satın almadım arkadaşımın kedisinin yavruları” bahanesine sığınmak hayvanseverlik anlayışına çok ters. Hele ki o hayvanların parayla alınmasından bahsetmiyorum bile. Umarım herkes bir gün o güzelim hayvanlara yapılan zulmün farkına varır.

 • Berna Mermer
  Berna Mermer14 gün əvvəl

  evdeyken ödemelerimi hep @papara yla yapıyorum çok rahat uygulama

 • Mehmet Kavcakar
  Mehmet Kavcakar14 gün əvvəl

  Dayansmazsınız

 • Mehmet Kavcakar
  Mehmet Kavcakar14 gün əvvəl

  Orkun Iştmak 'a gidin onda bissürü acı var

 • Ayşegül Çetin
  Ayşegül Çetin15 gün əvvəl

  Hiç sıkılmadan izlettiriyorsun kendini ❣️

 • ali osman karabıyık
  ali osman karabıyık16 gün əvvəl

  Aktarlardan alın onlar acı oluyor

 • Zeynep FIRAT
  Zeynep FIRAT16 gün əvvəl

  Orkunun acısından isteyebilirsiniz.😈😈

 • Damla İnanoğlu
  Damla İnanoğlu17 gün əvvəl

  Vloglarını özleyen me : Tekrardan izleniyor ❤️ Daha çok at damişiiim🥺💖

 • Sıla Güven
  Sıla Güven17 gün əvvəl

  maralın yaptığı galetanın tarifini verebilir misiniiizz

 • supervisor
  supervisor17 gün əvvəl

  şu ajanslarla calistiginiz icin bunlar oluyor linc degil elestiri hakli olarak

 • Selin Portakal
  Selin Portakal18 gün əvvəl

  Damluş, benim eşim de çok seviyor acıyı. Urfa’dan ve Antep’ten bulduk getirttik pulbiber. O kadar acı ki herhalde 3 sene de bitiririz. İstersen size gönderebiliriz yarısını :)

 • No Name
  No Name18 gün əvvəl

  Damla eski Damla her şeyiyle ,neyi abartıyorsunuz anlamadım

 • İlayda Tekinkaya
  İlayda Tekinkaya18 gün əvvəl

  Keşke boş boş yorum atacağınıza Maral’ın yaptığı galetaların tarifini sorsaymışsınız ey haterlar 🧐

 • MissBabe
  MissBabe18 gün əvvəl

  Seni ilk videolarından itibaren tanıyorum, biliyorum. Takipçilerinle piercing taktırdığınız videoyu hatırlıyorum, uğur askerdeyken yanına gittiğin videoyu, uğurun motoruyla gezdiğiniz videoları, yeni işe başladığın günlerini... Eski damla değilsin. Kimsenin eskisiyle aynı kalmasını bekleyemeyiz, herkes her gün onlarca şey yaşıyor insanlar elbet değişecek, farklılaşacak ama senin değişimin olgunlaştıran değişimden değil aksine parayla, kazançla değiştiren cinsten bir değişim. Samimiyetin, güvendiriciliğin, inandırıcılığın artık yok. Kusura bakma ama seni bunca takip eden varken menajerlerinin dediği ve tamamen para için yaptığınız onca reklama hayır diyebilirdin. Deseydin biz senin arkanda dururduk. Derdik ki damla biz ona hala güvenebilelim diye doğru ürün tavsiyesi ve reklamı yapıyor. Sabah başka akşam başka ürün reklamı yok kız neyse doğrusu neyse kullandığı onu gösteriyor. Yapmadın, karşı çıkmadın 100 tane reklam geliyormuş da 10 tanesini seçiyormuşsun da yine de çok reklam yapıyorsun diyormuşuz. Ya ne diyecektik ? Gir bak bir profiline ya, yürüyen reklamsın artık üzgünüm. Sizleri markaların keşfetmesini sağlayan biziz, sizi birilerine tavsiye eden biziz. Elbette sizlerin de içeriğinin, samimiyetinin önemi var ama bunu unuttuğunuz için bugün bu haldesiniz. Damla Altun samimiyeti ya işte dediğim günleri özlüyorum. Umarım bizi suçlamayı bırakır kendindeki hataları görmeye başlarsın. Uğur sana nazaran daha az reklam yapıyor onunkinin daha yerinde olduğunu düşünüyorum ama herkesin kendisini bir gözden geçirmesi gerekiyor. Hiçbir yerden takip etmiyorum sizi -çekiliş için bile-. Arada girerim izlerim gene aynı derim 20 dklık video olur bana 2 dk full atlaya atlaya. Sevdiğimiz, özlediğimiz damlayı görme umuduyla :).

 • A
  A19 gün əvvəl

  Seni yıllardır takip eden her videonda destek olan insanlar bile, linç değil, seni eleştirdiğine göre bir aynaya bakmalısın bence. Eski halinden şu an ki haline kat kat fark olduğunun farkındasındır. He şunu diyorsan ben şu an mutluyum bu halimden insanlar ben mutluyken neden buna karışıyor. Çünkü biz mutlu değiliz bu halinden. Emin ol sen mutlusun diye de değil böyle olsa baştan beri bu kadar destek vermez belki buralara gelebilmen de rolümüz olmazdı. Sen mutlusun belki ama bu değişimin bizi üzüyor ve bunu takmıyorum diyorsan bu eleştirilere ya da takip edilmemene laf edemezsin. Bu linç değil çünkü. Bir aile olduğumuzu düşündüğün ve düşündüğüm bu mecradaki eğlencemi trendyola kaptırdım gibi hissediyorum daha ne diyim.

 • Sude Güneri
  Sude Güneri19 gün əvvəl

  ya o kadar kalori harcıyorsunz ama bi değişiklik göremiyorum kusura bakmayın ama :))

 • Nergiz Alat
  Nergiz Alat19 gün əvvəl

  Normal ev yapimi olur anca çok aci hazir markete satilanlar asla aci olmaz Urfa'da ev yapimi yapiliyor

 • İroş İrem
  İroş İrem19 gün əvvəl

  İtiraf: maralı ilk başta senin yanında çalışan yardımcı sanıyordum djdj kız hep iş yapıyor

 • Sena Afsar
  Sena Afsar20 gün əvvəl

  2K küsür yorumun bi kısmını okudum, çoğu insan aynı fikirde ancak benim söylemek istediğim dikkat çekmek istediğim bir nokta var. Damla gibi yüzlerce hatta binlerce influencer var, artık globalleşen bir düzen içindeyiz ve gördüğümüz reklamlar tanıtılan ürünler alınan satılan şeylerin fiyatı, miktarı bu düzene uygun işliyor. Sizler ne söylerseniz söyleyin global dünya influencer marketingle işliyor ve bi kaç yıla bunların kat kat arttığını göreceksiniz. İnsanların hayvan sevgisini kullandığı ürünlerle, kazandığı parayı sorumluluklarını bilmeden harcadığı aldığı şeylerle, kişiliğini sizinle paylaştığı kadarıyla ANLAYAMAZSINIZ. Damla sevdiğim 1 yıldan fazladır takip ettiğim biri, reklam storylerinden sıkılıyorsam tık tık geçiyorum -tıpkı herhangi başka storylere yaptığımız gibi- çünkü her şey bir tıkla oluyor artık, bu konunun suyunu çıkardınız uzun zamandır ve insanların üzerine aşırı gidiyorsunuz, eleştiri demeyin buna çünkü bu apaçık kışkırtma ve saygısızlıktır. Büyüklerimizin 'bizim zamanımızda ...di yavrum' dediği gibi 'önceden böyle değildi yaa' diyemezsiniz, değişen dünyaya ayak uydurmak zorundayız. Ayrıca insanları bu kadar üzüp rencide etmek yerine ülkenin siyasi, ekonomik, medeni konularına zaman ayırın biraz. Sığ düşünmeyi bırakın, kendi hayatınıza bakın, yıllar sonra ben ne saçmalamışım dersiniz :)

 • Ebrar

  Ebrar

  18 gün əvvəl

  Yorumunuzda katılmadigim şey şu ki insanların hayvan sevgisini kullandığı ürünlere bakarak gayette degerlendiririm sadece kendi evinizde beslediğiniz hayvana olan sevginiz merhametiniz davranışlarınız sizi hayvan seven bir insan yapmaz bütün hayvanlara karşı olan yaklaşımıniz sizi hayvan sever yapar Gelip bana diyebilirsiniz ki insanlar hayvanları yiyor makyaj urünlerine mi takılıyorsunuz o zaman yemeyin de kendi açımdan zaten olabildiğince minimum et tüketen biriyim lakin buradaki mesele etin bir gıda olması sizin vücudunuza bir fayda sağlıyor olması ve başka bir alternatifinin olmaması bitkilerden bahsetmiyorum etin yerini dolduracak olan bir ürün den bahsediyorum öyle bir şey yok Ama kozmetik sektörüne gelirsek hayvanlar üzerinde test yapmayan onlarca marka var hatta yüzlerce ki çok güzel gerçekten işe yarayan ürün çıkarabilen markalar da var içlerinde şimdi siz tutup hayvan dostu bir a fondöten yerine aynı paraya aynı özelliklere sahip b fondötenini alırsanız nasıl kendinize hayvan sever diyebilirsiniz önünüzde seçenekler varken siz gidip diğerini seçiyorsanız bu sizin sadece evinizdeki hayvanı sevdiğinizi görmediginiz duymadığınız bir hayvanın zulmünü önemsemediginizi gösterir bence bu konuyu tekrar bir düşünün hak vereceğinize eminim Kaldı ki kaldı ki kozmetik dünyasına olan ihtiyacımız bir gıdaya olan ihtiyacımız kadar yaşamsal da değil

 • İrem T.
  İrem T.20 gün əvvəl

  Yine müthiş bir vlog olmuş... 🥰

 • Feyza
  Feyza20 gün əvvəl

  büyük dediği şeylere bakın şoke oldum:D

 • İrem Varol
  İrem Varol20 gün əvvəl

  İki haftadır bizi niye videosuz bırakıyorsun🥺🥺🥺🥺

 • Gonul Gedik
  Gonul Gedik20 gün əvvəl

  Evet, Damla uzun zamandır vlog atmıyor. Ben instgram kullanmıyorum ama galiba orada da çok aktif değilmiş küsmüş galiba çok da iyi olmuş. Bizler ülkenim gençleri çocukları yaşlıları bütün bir millet parasızlık içinde yaşarken, birçok ihtiyacımızı birçok şeyden kısıp alırken, değil yurtdışı ülke içindeki bir yere tatile bile gidemiyorken Damla Hanım ve arkadaşları ve kendisi gibi olan sözde influncerlar dağ dağ koy koy otel otel gezip tozdupar şu pandemi döneminde. İnsanlar onlardan samimiyet bekledikçe ( kendi adıma söylüyorum Damlayı çok severek takip ediyordum ve samimi buluyordum) onlar bizim sayemizde bizim sırtımızdan bol keseden yiyip içip gezip tozdular ve gönüllerince harcadılar afiyet olsun. Yetmedi üstüne sabah ayrı öğle ayrı ikindi ayrı akşam ayrı ürünler tanıtarak bizi bunalttınız. Kendileri değil yüzüne ayak tırnağına bile sürmeyecekleri ürünleri sırf o doymayan mideleri ve gözleri biraz daha yesin diye utanmadan bize önerdiler. Bir de kendilerine dijital içerik üreticisi diyorlar ya yazıklar olsun gerçekten bunlar mı içerik buluyor bunlar mı emek veriyor ha? Bunların yaptığı tek şey kendi lüks hayatlarını gözümüze sokmak başka birbşey değil. Kazandıkları parayı da yine kendi midelerine koyuyorlar. Meryem Can dersin Orkun Işıtmak dersin işte sana o zaman içerik üreticisi derim. Bizde de suç var herkes böyle bir yaşamın peşinde. Yok babama masajlı koltuk alayım yok senede bir iki ev değiştireyim yok mercedes alayım yok yirmi bin lira ev kirası ödeyeyim yok cart yok curt ama bütün her şeyimi borçlu olduğum insanları da salak yerine koyayım asıl bize yazıklar olsun ki senin gibileri tepemize çıkarttık. Yoksa sen baba parasıyla mezun olduğun bölümden de kesin buralara gelirdin değil mi? Kusura bakma ama çok değiştin vevbu değisim de senden çok şey götürdü. Umarım en kısa zamanda kendine gelirsin

 • Ayşe Nur
  Ayşe Nur21 gün əvvəl

  Üzülme tatliş damla insanlar izlemedikleri için önyargılı olabiliyor

 • monica geller
  monica geller21 gün əvvəl

  bir tek benim videomda mı 7 kere reklam çıktı? merak..

 • monica geller
  monica geller21 gün əvvəl

  yapılan yorumların çoğu linç değil eleştiri,sitem..ve sen hala kendini hep haklı görüp öz-eleştiri yapmamaya devam..o zaman da aklıma şu soru geliyor 'damla takipçilerine değil gelecek paraya mı önem veriyor' seni cok seven takip eden biriyken senden uzaklaşan biri olarak bunu yazıyorum.

 • monica geller
  monica geller21 gün əvvəl

  linçlere,sana kızanlara cevap verirken bence bu videonun altındaki yorumları okuyup iyice öz-eleştiri yap..kendini bu konuda bu kadar haklı görmen çok garibime gidiyor ki ben dahil seni çook seven takipçilerin dediği şeyler çok hakı iken..

 • monica geller
  monica geller21 gün əvvəl

  damla seni çok severim yanlıs anlama ama herkesin diline doladığı 'benim işim bu' cümlesini yanlıs buluyorum,sizin,influencerlığın youtuberlığın büyüme sebebi izleyenlerinizi mutlu etmek ve deneyimlerinizden yararlanılması ve bu yüzden de sizi takip etmemiz değil mi? sizin işiniz reklam yapmak mı..sana doğallığına samimiyetine inanıyorum ama en abartan kişilerden olduğunu kendine itiraf edememen biraz garip.cilt ürünü konusundaki lincine gelirsek de hem haklısın hem haksız,aynanda cok ürün kullanıyo olabilrsin ama hangisinin ne kadar sürede etki ettiğini nerden anlayabilirsin ve bizim buna şartsız koşulsuz güvenmemizi bekleyebilirsin..

 • hello canıms
  hello canıms21 gün əvvəl

  artık her videonda ürün tanıtıyosun sanki videoları sırf bu amaçla kullanıyor gibisin baydın

 • Fan Club_
  Fan Club_21 gün əvvəl

  Ablacim Merhaba,Yulafa Yumurta İle Ne Vurdunuz , Şekermi , Tuzmu?

 • Kerem Buldur
  Kerem Buldur22 gün əvvəl

  Yumurtaları yıkamadan mı pişiriyorsun

 • Yaren Tosun
  Yaren Tosun22 gün əvvəl

  Hayır anlamadığım bir insan neden suçsuz bir insanı linçler yada ne hak bulur yıldır takip ediyorum birtane yanlış birşeyini görmedim aksine çok seviyorum çünkü en düzgün ve güzel eğlenceli bir kanal ben bayılıyorum gerçekten samimiyetimden söylüyorum yalakalık değil yalakalık yapcak yaşta da değilim ayrıetten ama anlam veremiyorum sinirleniyorum açık ve net takma damla sen çok iyi yerlere gelebilcek potensiyelde bir insansın onların sindiremediği bir durum olsa gerek başarıların devamını dilerim cidden üzülme sadecs ömründen gidiyor yaşadığın zamanın tadını çıkar onları düşünme balıım ❤️ seni seviyorum

 • sümeyye Kacır
  sümeyye Kacır22 gün əvvəl

  Damlayla uğur sevgili dimi ben mi yanlış biliyom

 • C A

  C A

  20 gün əvvəl

  Evet öyleler

 • İroş İrem
  İroş İrem22 gün əvvəl

  Merak ettiğim şeylerden biri maral neden kameralar önüne çıkmıyor yaeee

 • Nisa Gökçek
  Nisa Gökçek22 gün əvvəl

  ben ve diger hayvan severler kendimizi parcaliyoruz bu markalari kullanmasinlar diye sabahtan aksama kadar dusunuyoruz ne yapabiliriz diye sen de bu insanlara bu markalari kullansinlar diye oneride bulunuyorsun. insallah bir gun akillanirsiniz . insallah bir gun butun hayvanlar insanlardan zulum gormekten kurtulur.takipten cikma vakti geldi damla. Sen hicbir sey kaybetmiyceksin ama benim bu kanal yuzunden her gun alislari yukseltilen o alcak markalar yuzunden yuregimde her zaman bir aci hissedicem ve hayvanlar onlara ne olucak biliyor musun? o hassas o guzel derilerine bir gun agda yapilicak bir gun henüz piyasaya surulmemis mor sampuan surulucek.ruhlariniz yarali bir hayvan bedenine girse keske .

 • Nisa Gökçek
  Nisa Gökçek22 gün əvvəl

  videoyu izlemeden begenmistim ama o lorelden ve diger markalardan sonra dislike attim damla. seni sevmedigim icin degil hayvanlari cok sevdigim icin .

 • vega artt
  vega artt22 gün əvvəl

  Of her şeyi çok abartmışsınız sadece moral bozmak için var gibisiniz. Bir insanın üzerine bu kadar gidilmemeli.. iş bu işte bunu anlayın her şeyi alın diye kafanıza silah dayamıyolar, biz alamıyoruz diyosunuz ama alan da çok kişi var sadece kendi çerçevenizden bakıyosunuz. Pahalı diyosunuz ama bazılarımıza o kadar da pahalı gelmiyor. Bunu algılayamıyorsunuz. Farkında değilsiniz ama herkes link istiyor aslında. Bi açık buldunuz diye bu kadar üzerine gidilmez bir insanın, takipten çıkıyorsanız çıkın da gelip burda çıktım haberin olsun gibi şeyler yazmayın bari, sevdiğiniz izlediğiniz zamanlara saygı duyun. Çok kırıcısınız. Bu iş olayını da asla anlamıyorsunuz görmek istemezseniz geçersiniz. Bende bir takipçiyim ve çok az şey alıyorum ama linklemesi hiç batmıyor çünkü ihtiyacım olmayanı geçiyorum. Bu kadar basit. Damla umarım kendini harap etmezsin her şey gelip geçiçi kendini üzmemeye çalış 💕 her zaman yanında olacak insanlar hep var..

 • Merve Sevinç
  Merve Sevinç23 gün əvvəl

  E bu kiz estetikle zayifladiydi ne oldu hahahah

 • deniz erdem
  deniz erdem23 gün əvvəl

  Eleştiri kabul et biraz yaaa bide popona az yağ bastir birdahaki islemde bune lombur lombur

 • deniz erdem
  deniz erdem23 gün əvvəl

  DAMLA BURAGIN ALDIKLARI BUYUK DEGIL TAM SENIN BEDENIN KENDINI KANDIRMAKTAN VAZGEC

 • Ceren K
  Ceren K23 gün əvvəl

  PUL BİBER ÖNERİ : Eminönü gidiyoruz ilk gördüğümüz baharatçı aktara giriyoruz abi acı istiyorum oda baya acı

 • bsg bsg
  bsg bsg23 gün əvvəl

  BIR SURE VIDEO CEKME . ZATEN REKLAM YAPMAK ICIN ACIYOSUN KAMERAYI COK ISTESEYDIK TV DE DE REKLAM IZLERDIK

 • bsg bsg
  bsg bsg23 gün əvvəl

  BIR SURE VIDEO CEKME . ZATEN REKLAM YAPMAK ICIN ACIYOSUN KAMERAYI COK ISTESEYDIK TV DE DE REKLAM IZLERDIK

 • bsg bsg
  bsg bsg23 gün əvvəl

  BIR SURE VIDEO CEKME . ZATEN REKLAM YAPMAK ICIN ACIYOSUN KAMERAYI COK ISTESEYDIK TV DE DE REKLAM IZLERDIK

 • bsg bsg
  bsg bsg23 gün əvvəl

  BIR SURE VIDEO CEKME . ZATEN REKLAM YAPMAK ICIN ACIYOSUN KAMERAYI COK ISTESEYDIK TV DE DE REKLAM IZLERDIK

 • bsg bsg
  bsg bsg23 gün əvvəl

  BIR SURE VIDEO CEKME . ZATEN REKLAM YAPMAK ICIN ACIYOSUN KAMERAYI COK ISTESEYDIK TV DE DE REKLAM IZLERDIK

 • bsg bsg
  bsg bsg23 gün əvvəl

  BIR SURE VIDEO CEKME . ZATEN REKLAM YAPMAK ICIN ACIYOSUN KAMERAYI COK ISTESEYDIK TV DE DE REKLAM IZLERDIK

 • bsg bsg
  bsg bsg23 gün əvvəl

  BIR SURE VIDEO CEKME . ZATEN REKLAM YAPMAK ICIN ACIYOSUN KAMERAYI COK ISTESEYDIK TV DE DE REKLAM IZLERDIK

 • bsg bsg
  bsg bsg23 gün əvvəl

  BIR SURE VIDEO CEKME . ZATEN REKLAM YAPMAK ICIN ACIYOSUN KAMERAYI COK ISTESEYDIK TV DE DE REKLAM IZLERDIK

 • bsg bsg
  bsg bsg23 gün əvvəl

  BIR SURE VIDEO CEKME . ZATEN REKLAM YAPMAK ICIN ACIYOSUN KAMERAYI COK ISTESEYDIK TV DE DE REKLAM IZLERDIK

 • bsg bsg
  bsg bsg23 gün əvvəl

  BIR SURE VIDEO CEKME . ZATEN REKLAM YAPMAK ICIN ACIYOSUN KAMERAYI COK ISTESEYDIK TV DE DE REKLAM IZLERDIK

 • bsg bsg
  bsg bsg23 gün əvvəl

  BIR SURE VIDEO CEKME . ZATEN REKLAM YAPMAK ICIN ACIYOSUN KAMERAYI COK ISTESEYDIK TV DE DE REKLAM IZLERDIK

 • bsg bsg
  bsg bsg23 gün əvvəl

  BIR SURE VIDEO CEKME . ZATEN REKLAM YAPMAK ICIN ACIYOSUN KAMERAYI COK ISTESEYDIK TV DE DE REKLAM IZLERDIK

 • bsg bsg
  bsg bsg23 gün əvvəl

  BIR SURE VIDEO CEKME . ZATEN REKLAM YAPMAK ICIN ACIYOSUN KAMERAYI COK ISTESEYDIK TV DE DE REKLAM IZLERDIK

 • bsg bsg
  bsg bsg23 gün əvvəl

  BIR SURE VIDEO CEKME . ZATEN REKLAM YAPMAK ICIN ACIYOSUN KAMERAYI COK ISTESEYDIK TV DE DE REKLAM IZLERDIK

 • bsg bsg
  bsg bsg23 gün əvvəl

  BIR SURE VIDEO CEKME . ZATEN REKLAM YAPMAK ICIN ACIYOSUN KAMERAYI COK ISTESEYDIK TV DE DE REKLAM IZLERDIK

 • bsg bsg
  bsg bsg23 gün əvvəl

  BIR SURE VIDEO CEKME . ZATEN REKLAM YAPMAK ICIN ACIYOSUN KAMERAYI COK ISTESEYDIK TV DE DE REKLAM IZLERDIK

 • bsg bsg
  bsg bsg23 gün əvvəl

  BIR SURE VIDEO CEKME . ZATEN REKLAM YAPMAK ICIN ACIYOSUN KAMERAYI COK ISTESEYDIK TV DE DE REKLAM IZLERDIK

 • beyda M
  beyda M23 gün əvvəl

  Olay ne arkadaşlar biri aydınlatsın beni

 • İlayda Çetin
  İlayda Çetin23 gün əvvəl

  Artııık yeni vlog mu gelse napsa:) sıfır şaka 20 kere izledimm bunu😅😆

 • Ben miuw
  Ben miuw23 gün əvvəl

  Takipcilerin olmayınca reklam yapamiyacak olman kaç puan ask bence bunu düşün :)

 • tuba sezer
  tuba sezer23 gün əvvəl

  Para para tüket tüket tüket. Başa al tekrar tüket. Acınası bir hayat. Samimiyetsiz insanlar ve yaşamlar. 1-2 yıla bu işim dediğiniz olay artık son bulmuş olacak. Çünkü firmalar da farkında ki biz izleyiciler artık güven duymuyoruz. Takipçi sayınıza aldanıyorsunuz. Çalıştığınız Burak ve şirketi de ne kadar mantıksız adımlar atıyor ki siz bu duruma maruz kalıyorsunuz. Gelen her reklam ve isbirliğini başarı addetmeleri acemi ve sevilmeyen bir bakış açısı oluşturuyor. Neyse bir iki yıla hatırlanmazsınız. Bir de lütfen açıklama yapmayın ya valla hiç gerek yok😂

 • fast but not furious
  fast but not furious23 gün əvvəl

  24:17 vücudun üretemediği aminoasitleri bcaa alarak üretemezsin. Vücut bir aminoasiti üretemiyorsa üretemiyordur, dışarıdan hazır almak zorundasın.

 • kevser Girgin
  kevser Girgin23 gün əvvəl

  Nobody: Uğur: hocam Aykut uç yiyoğğğ 😂😂😂

 • kevser Girgin
  kevser Girgin23 gün əvvəl

  Nobody: Uğur: yemekte yaparım salçayla Yemekte yaparım çat çat çat çat Mdjdmdjdmdkfm😂

 • Elif Akbal
  Elif Akbal24 gün əvvəl

  Raşit'in söylediklerine tamamen katılıyorum. Son 1 senedir çok değiştin instagramı sadece link vermek ve ürün tanıtmak için kullanıyorsun. Evet bu senin işin ama 1 hafta içerisinde de 3 tane nemlendirici, krem reklamı yapmazsın :) bunları sana biz söylediğimiz de umrunda değil ama tanınan biri söyleyince çok sinirlendin anlamadım. Kendini acilen düzeltmelisin... ♥️

 • Teacher E
  Teacher E24 gün əvvəl

  azplace.info/gone/n6yWpIumi9jDlKY/video

 • Neslihan
  Neslihan24 gün əvvəl

  Damla yılan dövmen ne kadar amatörce yapılmış

 • E.F.G
  E.F.G25 gün əvvəl

  Ya her gün ayrı şeyler kullanıyor demişsiniz. Kız dibini sıyırıyor ürünün güzel beğendim diyor. Hâlâ siz neler diyorsunuz. 🤦🏻‍♀️

 • Aybüke
  Aybüke25 gün əvvəl

  Ya ne kadar saçma sapan insanlarsınız. Ne kullanıyorsun, saçların neden öyle, en sevdiğin marka blablabla diye soruyorsunuz. Sonra tanıtım yapınca da işte şöyle insansın, böylesin. Makyaj kanalı zaten yani ne bekliyorsun ürün önerecek reklam alacak tabii ki. Abone olup, like atmaya erinen insanlarsınız.

 • Aybüke
  Aybüke25 gün əvvəl

  Yaaa, o hangi düzleştirici aşık oldum galiba çok kolaymış gibi. Lütfen dyson olmasın Lütfen dyson olmasın...

 • Aybüke

  Aybüke

  11 gün əvvəl

  @Ecenaz Erken yaaa, tüh...

 • Ecenaz Erken

  Ecenaz Erken

  11 gün əvvəl

  dyson'ın saç şekillendiricisi :(

 • sessiz anka
  sessiz anka25 gün əvvəl

  ARKADAŞLAR COCO COLA, FANTA , CAPY, SPRITE İSRAIL ÜRÜNLERINI ALIP MÜSLÜMAN KARDEŞLERIMIZE BIR BOMDADA BİZ ATMAYALIM ALLAH RIZASI IÇIN BOYKOT EDELIM. ALLAH BUNUN HESABINI SORAR. TORKU KOLAYI VE ALTERNATIF TÜRK MALLARINI ALALIM !

 • sessiz anka
  sessiz anka25 gün əvvəl

  ARKADAŞLAR COCO COLA, FANTA , CAPY, SPRITE İSRAIL ÜRÜNLERINI ALIP MÜSLÜMAN KARDEŞLERIMIZE BIR BOMDADA BİZ ATMAYALIM ALLAH RIZASI IÇIN BOYKOT EDELIM. ALLAH BUNUN HESABINI SORAR. TORKU KOLAYI VE ALTERNATIF TÜRK MALLARINI ALALIM !

 • sessiz anka
  sessiz anka25 gün əvvəl

  ARKADAŞLAR COCO COLA, FANTA , CAPY, SPRITE İSRAIL ÜRÜNLERINI ALIP MÜSLÜMAN KARDEŞLERIMIZE BIR BOMDADA BİZ ATMAYALIM ALLAH RIZASI IÇIN BOYKOT EDELIM. ALLAH BUNUN HESABINI SORAR. TORKU KOLAYI VE ALTERNATIF TÜRK MALLARINI ALALIM !

 • sessiz anka
  sessiz anka25 gün əvvəl

  ARKADAŞLAR COCO COLA, FANTA , CAPY, SPRITE İSRAIL ÜRÜNLERINI ALIP MÜSLÜMAN KARDEŞLERIMIZE BIR BOMDADA BİZ ATMAYALIM ALLAH RIZASI IÇIN BOYKOT EDELIM. ALLAH BUNUN HESABINI SORAR. TORKU KOLAYI VE ALTERNATIF TÜRK MALLARINI ALALIM !

 • sessiz anka
  sessiz anka25 gün əvvəl

  ARKADAŞLAR COCO COLA, FANTA , CAPY, SPRITE İSRAIL ÜRÜNLERINI ALIP MÜSLÜMAN KARDEŞLERIMIZE BIR BOMDADA BİZ ATMAYALIM ALLAH RIZASI IÇIN BOYKOT EDELIM. ALLAH BUNUN HESABINI SORAR. TORKU KOLAYI VE ALTERNATIF TÜRK MALLARINI ALALIM !

 • sessiz anka
  sessiz anka25 gün əvvəl

  ARKADAŞLAR COCO COLA, FANTA , CAPY, SPRITE İSRAIL ÜRÜNLERINI ALIP MÜSLÜMAN KARDEŞLERIMIZE BIR BOMDADA BİZ ATMAYALIM ALLAH RIZASI IÇIN BOYKOT EDELIM. ALLAH BUNUN HESABINI SORAR. TORKU KOLAYI VE ALTERNATIF TÜRK MALLARINI ALALIM !

 • Kübra
  Kübra25 gün əvvəl

  Çok seviyorum seni beni hayata dair motive ediyorsun. Lütfen iyi ol çünkü kötü niyetli ve mod düşürücü insanlar daima hayatımızda olacak seni üzmelerine izin verme. Sevgiyle kal 🤍

 • zehra Karadavut
  zehra Karadavut25 gün əvvəl

  Abla maral ablanın yulaflı tatifini verirmisin

 • Merve Öztürk
  Merve Öztürk25 gün əvvəl

  danla ve duyguyu takipten çıktım sni de takipten çıkmak istemiyorum. lütfen eski samimiyetine dön

 • Güldane Baştan
  Güldane Baştan25 gün əvvəl

  Acı pul biberi biz kendimiz yapıyoruz bahçe biberlerinden ama yiyemezsiniz o kadar acı 😅 yaptıktan sonra bile evde iki gün boğazımız acıdı dolaşamadık evde 😂 hemen kargo şube ismi verin bana göndereyim 😅

 • Sinem Demirci
  Sinem Demirci26 gün əvvəl

  Aaaaa bizim kedilerde dustan cikinca kucağımıza geliyolar ve disi kedilerimiz ama isirip tepikliyolar demek ki hepsi oyle 😂

 • Sinem Demirci
  Sinem Demirci26 gün əvvəl

  Burağın aldığı hiçbişeyi begenmemişin dkdndndm

 • Videos
  Videos26 gün əvvəl

  11:17 direk BİM'in pul biberini alın ❤️

 • bsg bsg
  bsg bsg26 gün əvvəl

  BIR SURE VIDEO CEKME . ZATEN REKLAM YAPMAK ICIN ACIYOSUN KAMERAYI COK ISTESEYDIK TV DE DE REKLAM IZLERDIK

 • bsg bsg
  bsg bsg26 gün əvvəl

  TAKIPCILER SENI YUKSELTTI O IYI NIYETLI REKLAM REKLAM OLMAYAN GOZE SOKMADIGIN VIDEOLARI IZLEYEREK.AYNI TAKIPCILER SENI DUSURMESIN DIBE DIKKAT ET.

 • bsg bsg
  bsg bsg26 gün əvvəl

  ARTIK AZplaceR DEGIL TRENDYOL SATIS TEMSILCISISIN .UNFOLLOW👎 DISLIKE HER VIDEONA

 • kübranur gümüş
  kübranur gümüş26 gün əvvəl

  Bebek damla 💋

 • sinem X
  sinem X26 gün əvvəl

  gobekte atarım kalcayla cat cat cat kısmını kaç kez replay yaptım bilmiyorum :D

 • Luna
  Luna26 gün əvvəl

  damla sarı saç zor ya şöyle açık kumral mı yapsan saçını açık renk saç seviyorsun madem.

 • Zarlfe Yıldız
  Zarlfe Yıldız26 gün əvvəl

  Öncü

 • ayşe taze
  ayşe taze27 gün əvvəl

  Ben Urfa'da yaşıyorum Avcı markasını önerebilirim

 • Lale Hanedar
  Lale Hanedar27 gün əvvəl

  haklı bir serzeniş olsada uzaktan baksanız keşke ne kadar üzerine gitmişsiniz diğerlerinin hepsine aynı yorumları yaptınız mı çok merak ettim yapanlar evet yaptım demesin ben damla gibi linç yiyeni duymadım

İrəli